Małgorzata Maria Zamłyńska

Małgorzata Maria Zamłyńska

Ur. 1960. Psychoterapeutka i coach.

Jest filologiem francuskim i tłumaczem. Psychologią Procesu zajmuje się od 2004 roku. Prowadzi prywatną praktykę i przyjmuje w swoim gabinecie (Pracownia Pomocy Terapeutycznej) w Warszawie, na Starym Mokotowie.

Ukończyła Dwuletnie Studium Psychoterapii metodą Psychologii Procesu w Instytucie Psychologii Procesu w Warszawie. Brała udział w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu rozwiązywania konfliktów, pracy z relacjami, pracy z ciałem, pracy z nadużyciem.

Współzałożycielka i prezes Stowarzyszenia Pomocy Dorosłym Ofiarom Nadużyć Seksualnych Koniec Milczenia. Członek Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Trenerów Psychologii Procesu

Jako studentka Szkolenia Dyplomowego Instytutu Psychologii Procesu posiada uprawnienia do prowadzenia terapii indywidualnej i grupowej pod superwizją dyplomowanego nauczyciela tej szkoły. Współpracuje  z Centrum Praw Kobiet w Warszawie, gdzie prowadzi terapeutyczne grupy wsparcia dla kobiet doznających przemocy w rodzinie i w związkach partnerskich.

Ukończyła roczny kurs coachingu metodą Psychologii Procesu.

Specjalizuje się w pracy z osobami dotkniętymi w dzieciństwie nadużyciami seksualnymi.

Obraz